0216 394 13 38

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

2011’den beri yüksek kalite anlayışı, yenilikçi, üretken çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla üst düzeyde hizmet veren şirketimiz sac ve metal işleme sektöründe faaliyet göstermektedir.

Panç kesim, Abkant büküm, Giyotin kesim, Silindir Büküm, Lazer kesim, Delikli sac imalatı ve bir çok diğer işleme operasyonları ile oluşan talep ve ihtiyaçları hızlı bir şekilde tek bir noktada karşılayabilecek durumdadır.

Duman Sac Metal; Türkiye de ve dünyada üretim ve imalat alanında yaşanan hızlı değişime uyum sağlamak ve özellikle imalat ortamında ileri düzeyde etkin, verimli ve sürekli gelişmeyi sağlamak için söz konusu olan değişimleri benimser. Esnek, akıllı, yalın, hızlı ve müşteriye has imalat yöntem ve uygulamaları ile var olan rekabet ortamında ve küresel pazarda müşterilerine avantaj ve katkı sağlar.

Duman Sac Metal; İyi donanımlı Atölyesi ve yaşanan teknolojik değişimlere uyum sağlamak için sürekli yenilenen makine ve ekipmanları, yetenekli üretken ve deneyimli çalışanları ile talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda uygun maliyetli ve yüksek kaliteli ürünler üretir.

Duman Sac Metal; teknik bilgi ve deneyimlerini sürekli geliştirir, tekniğin bilinen durumunda yaşanan teknolojik gelişmeleri takip eder ve yeni üretim metot ve tekniklerini üretim süreçlerine uygular bu sayede her zaman ve her durumda yüksek kaliteli ürünler üretir ve üretmeye devam edecektir.